(050) 162 08 88
(067) 800 10 77
(067) 800 10 77

Час роботи колл центру:
с 09:00 до 17:00
Пн-Птн

(050) 162 08 88

(067) 800 10 77

(044) 333 71 09

(067) 800 10 77 Viber

Що кажуть наші клієнти

Запрошуємо вас скористатись нашими послугами і придбати товари для дітей в Берні. Наш інтернет-магазин – це справжня скарбничка для дитячого світу, в якій є все необхідне для комфортного зростання і безпечного пізнання малечею довколишньої дійсності. 

Наші товари

В нашому каталозі представлений високоякісний модний одяг і зручне взуття на всі пори року, розвивальні іграшки і стильні аксесуари, постільні та столові набори. Всі ці та інші дитячі товари до магазину постачаються провідними виробниками України та Європи взагалі. Вони відповідають найвищим стандартам якості й безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами. Кожен виріб є функціональним і стильним. 

Наші послуги

Ми робимо все для зручності покупців. Розцінки в нашому магазині нижчі, ніж у більшості конкурентів. Тому найкращі іграшки й дитячий одяг купити в Berni недорого можуть дозволити собі батьки з будь-якими фінансовими можливостями. Замовлення на сайті оформляється швидко й просто. Оплата здійснюється у будь-який зручний для клієнтів спосіб. Покупка доставляється на вказану в замовленні адресу буквально за лічені дні. 

Чому саме Берні

В нашому інтернет-магазині знайдуться високоякісні речі для новонародженої дитинки і для школяра. Малечі буде цікаво міряти калюжі в зручних гумових чобітках чи кататись на санчатах у теплих зимових черевичках. А більш старшим дітям в нашому асортименті сподобаються стильні аксесуари і модний одяг для підлітків. Берні вигідний тому, що з ним:

Ваша малеча буде підростати, змінюючи повзунки на джинси, а пінетки – на кросівки;

Ви зможете зекономити, завдяки доступним цінам, акціям, бонусам та розпродажам; 

Можна заощаджувати час і зусилля, користуючись зручними послугами магазину; 

Батьки завжди впевнені в найвищій якості оригінальних товарів від брендових виробників; 

Доступне все для всебічного розвитку малечі, її комфортного зростання та зручності батьків.

Давайте дружити
Змінити мову
© 2021 Інтернет магазин одягу - Всі права захищені