(050) 162 08 88
(067) 800 10 77
(067) 800 10 77

Час роботи колл центру:
с 09:00 до 17:00
Пн-Птн

(050) 162 08 88

(067) 800 10 77

(093) 213 19 60 Viber

Категорія
Ціна

Дитячі іграшки бренду SKK BABY (5 товарів)

538 ₴
 • Продан
Код товару 47318
538 ₴
 • Продан
Код товару 47317
831 ₴
 • Продан
Код товару 47316
1212 ₴
 • Продан
Код товару 47315
828 ₴
 • Продан
Код товару 47314

Сучасні батьки високо оцінили яскраві й безпечні розвивальні товари для діток від американського бренду Skip Hop. Вони більш відомі як дитячі іграшки Skk Baby. Купити їх можна за досить невисокими цінами, а от їх якість та функціональність при цьому відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Особливості іграшок Skip Hop – Skk Baby

Якщо ви шукаєте, чим розважити свого новонародженого малюка, то можете оцінити асортимент, який пропонує наш магазин іграшок дитячих Skk Baby. В Харків, Одесу, Суми чи інше місто країни ми забезпечимо поставку товару в найкоротший термін. Вам обов’язково сподобаються всі наші пропозиції. А це м’які підвіски, дуги на коляски та автокрісла і багато інших моделей іграшок. Їм властиво багато особливостей.

Безпечність

Переважно іграшки виготовлені з таких матеріалів, які не можуть стати небезпечними для малюка. Підтвердженням цьому є спеціальне маркування – BPA-, PVC- й Phthalate-free. В них відсутні дрібні деталі, які дитина могла б відірвати й потягти до ротика. Тому такі іграшки придатні навіть для найменших малят.

Оформлення

Якщо для придбання товарів даної групи ви звернетесь у наш магазин дитячих іграшок Skk Baby, то будете вражені їх дизайном. Це надзвичайно яскраві, пластичні іграшки, які обов'язково привертатимуть увагу немовлятка і проситимуться йому в ручки. Оскільки при їх пошитті застосовані тканини різних фактур, то це дозволить розвивати сенсорні відчуття, а також дрібну моторику рук. А як відомо з досліджень Марії Монтессорі, розум дитини знаходиться на кінчиках її пальчиків. Тому дуже добре, що малеча прагнутиме взяти іграшку до ручок та погратись нею. Більшість предметів всередині доповнені дзвониками, які дуже цікаво для дитинки звучать, коли їх потрясти.

Застосування

Skk Baby іграшки дитячі від інтернет-магазину Берні можуть застосовуватись в якості прорізувачів для зубчиків. Тому їх можна давати малюкові, щоб він чухав ясна об їх поверхню. Деякі моделі оснащені дзеркальцем, у якому малюк зможе розглядати власне відображення. При цьому воно вмонтоване так, що дитинка ніяк його не витягне й не поб’є. Підвіски можна чіпляти над ліжечком, візочком, колискою чи дитячим автокріслом. Їх можна використовувати у повсякденних іграх чи на прогулянках. Така іграшка має достатньо великі розміри. Тому навіть за цим показником вона стане чудовим подарунком.

В каталозі нашого сайту ви зможете вибрати й замовити доставку будь-яких товарів для діток. Причому ціна на іграшки Skk Baby нижча середньої по ринку. Вам і вашій малечі обов’язково сподобаються такі оригінальні й такі привабливі розважальні й розвиткові товари даного бренду.

Історія створення й розвитку бренду

Компанія Skip Hop займається виробництвом та постачанням в різні країни світу надзвичайно цікавих іграшок. Створили її у США молоді батьки – Елен та Майк Діамант. Коли в них мала з’явитись перша дитинка, вони вирішили підібрати для неї найбільш якісні речі. Проте пропонований на ринку асортимент остаточно їх розчарував. Тому вони вирішили запустити виробництво виключно якісних дитячих товарів з безпечних матеріалів. Їх власна торгова марка дуже швидко стала популярною у всьому світі. Підприємці не вигадали нічого кардинально нового, проте вони підкупили споживачів зручністю, привабливістю та екологічністю їх продукції. Сьогодні у всьому світі доступні товари Skip Hop. В тому числі поставляє Skk Baby дитячі іграшки в Харків, Київ, Львів та інші містах України. Ці речі надають вихованню й розвитку цікавості, зручності та ефективності. До їх переваг належать:

 • Незвичайний дизайн, яскраве оформлення;
 • Застосування інноваційних технологій;
 • Доступна вартість більшості товарів;
 • Використання натуральних матеріалів;
 • Оздоблення безпечною фурнітурою;
 • Вражаюча багатофункціональність.

Сьогодні бренд Skip Hop став одним з найбільш потужних у світі. За його ліцензією працює ряд підприємств у інших країнах, в тому числі в Китаї. Проте це не свідчить про сумнівну якість та безпечність виробів. Адже основне підприємство контролює дотримання планки заданих ним стандартів. Одними з найбільш потужних поширювачів продукції бренду є інтернет-магазини дитячих іграшок Skk Baby. Це робить якісні дитячі товари більш доступними для покупців на різних континентах світу.

Давайте дружити
Змінити мову
© 2024 Інтернет магазин одягу - Всі права захищені