(050) 162 08 88
(067) 800 10 77
(067) 800 10 77

Час роботи колл центру:
с 09:00 до 17:00
Пн-Птн

(050) 162 08 88

(067) 800 10 77

(093) 213 19 60 Viber

Гарантія

Гарантійні зобов'язання.

Що робити, якщо товар не підійшов Вам з будь-якої причини?

Якщо придбаний та отриманий Вами від Berni товар не підійшов, Ви можете гарантовано обміняти або повернути цей товар без пояснення причин у термін до 365 днів* (якщо товар був куплений зі знижкою, по акції, з уцінкою, із застосуванням купона або промокоду то термін повернення на такі товари становить 14 днів) з моменту отримання замовлення.
 
Повернути з Berni - це просто:
 
Повернення товару належної якості
Ви можете відмовитися від замовленого товару у будь-який час до його одержання, після осмотру при кур'єрі або на відділенні поштових служб. Повернення товару належної якості можливе при наявності чека, а також якщо збережено його товарний вигляд (пакування, пломби, ярлики), споживчі властивості.
 
Товари, що не підлягають обміну або поверненню
Згідно з Постановою №172 Кабінету Міністрів України встановлено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню. Переконайтеся, що Вашого товару немає у списку продукції, котра не підлягає поверненню за посиланням.
 
Претензії по товару неналежної якості
Товар неналежної якості - це товар, котрий має недоліки або істотні недоліки. Повернення товару неналежної якості можливе лише при наявності чека, а також якщо збережено його товарний вигляд (пакування, пломби, ярлики), споживчі властивості.
 
Зовнішній вигляд та комплектація
Зовнішній вигляд та комплектація товару, а також комплектація всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем у момент доставки товару. При доставці товару, Ви ставите свій підпис у квитанції про доставку, у графі: «Замовлення прийняв, комплектність повна, послуги з доставки надані, претензій до кількості та зовнішнього вигляду товару не маю». Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
 
Повернення товарів, придбаних по акції
У випадку повернення товару, придбаного по акції у якій беруть участь 2 або більше товарів, наприклад 1 + 1 = 3 (кожен третій товар у подарунок), Знижка у % на кожен другий, третій і т.п. або Знижка при замовленні від суми, умови акції вважаються невиконаними. Вам буде повернута сума з вирахуванням повної вартості товару, який був позначений у чеку як акційний.
Обмін таких товарів відбувається на стандартних умовах.
 
Гарантія на електричні товари (нічники, світильники, зволожувачі, годинник і тп.)
Термін гарантії вказаний на кожному товарі в Опису.
Гарантійний термін розраховується з дня отримання товару.
У разі несправності пристрою, будь ласка зверніться за телефонами або на імейл help@berni.com.ua з докладним описом проблеми.
Гарантія не надається в наступних випадках:
 • випадкового пошкодження (дефекти завдані клієнтом);
 • пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
 • пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічні пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);
 • пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в мережі;
 • пошкодження або ненормальне функціонування виробу, спричинене збоями або невідповідністю стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних та інших подібних зовнішніх факторів;
 • пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
 • пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
 • природний знос елементів у випадках перевищення зазначених норм експлуатації;
 • пошкодження або ненормальне функціонування товару, викликане завантаженими програмами;
 • пошкодження або ненормальне функціонування виробу, спричинене використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення тощо;
 • наявності на виробі ознак ремонту не уповноваженими особами.
 
* - умова діє для товару належної якості.
 
Як повернути або обміняти товар
Інструкція по поверненню або обміну за посиланням
Давайте дружити
Змінити мову
© 2024 Інтернет магазин одягу - Всі права захищені