(050) 162 08 88
(067) 800 10 77
(067) 800 10 77

Час роботи колл центру:
с 09:00 до 17:00
Пн-Птн

(050) 162 08 88

(067) 800 10 77

(093) 213 19 60 Viber

Категорія
Ціна

Дитячий одяг бренду Sozzy (3 товара)

-80%
М'яка підвіска Зірочка (код товару: 47313): купити в Berni
913 ₴ 183 ₴
  • Продан
Код товару 47313
604 ₴
  • Продан
Код товару 47312
864 ₴
  • Продан
Код товару 47311

Для чого потрібно купити іграшки дитячі Sozzy?

Народження дитини, без сумніву, визначна подія для кожної сім’ї подія, тому батьки починають готуватися до неї заздалегідь. Майбутні тато й мама закуповують сорочечки, повзунки та чоловічки і, звісно ж, не обходять увагою іграшки. Новонароджена дитина до віку трьох місяців знаходиться у перехідному стані – від внутрішньоутробного життя до усвідомленої маленької особистості. В перший місяць дітки ще погано бачать, в них не повністю розвинутий слух, але до кінця четвертого тижня життя поза утробою вони розрізняють яскраві кольори, добре чують звуки. Тому розвиваючі Sozzy дитячі іграшки в Харкові можна купувати для немовлят від народження і до першого місяця.

За перший рік життя дитина засвоює колосальний масив інформації, набуває величезної кількості навичок, які будуть удосконалені та застосовані в подальші роки. Процеси пізнання навколишнього світу, набуття навиків проходять у вигляді ігор. Саме тому таке важливе значення мають дитячі іграшки Sozzy, ціна котрих доступна батькам із різним рівнем доходів.

Особливості розвиваючих іграшок

Вашій увазі представлені оригінальні м’які підвіски, які можна чіпляти над ліжечком чи колискою, а також фіксувати на бортиках ліжечка. Мякі підвіски виготовлені у вигляді спіралі, яку легко зачепити за прутики спального місця немовляти. На спіралі розташовані різні фігурки, виготовлені з матеріалів, що відрізняються різними фактурами. Для немовляти основне джерело інформації, сенсорних відчуттів – це дотик. Тому подібні іграшки дуже цінні у розвитку дрібної моторики, тактильних навичок. Доторкаючись до тканини з різною фактурою, немовля пізнає світ. Більше того, розвиток дрібної моторики має важливе значення для подальшого розвитку мовних навиків.

Інтернет магазин дитячих іграшок Sozzy пропонує цікаві товари, спрямовані на розвиток усіх органів чуттів маляти. Тому іграшки оснащені не тільки текстильними фігурками, також там розташовані музичні іграшки, шарудливі елементи, брязкальця, пищалки, дзеркальце. Поєднання усіх цих елементів сприяє розвитку зору, слуху, дотику. Просто зафіксуйте підвіску на бортику біля ручки вашого малюка, аби забезпечити ефективний розвиток із самих перших днів.

Якщо ви плануєте Sozzy дитячі іграшки купити, корисно знати, що всі вони виготовлені із безпечних матеріалів. Тому коли дитина у віці 3-4 місяців почне тягнути все до рота, гризти, цю іграшку також можна буде використовувати в ігровому процесі.

Основні принципи вибору розвиваючих елементів

Малюк у перші дні свого життя ще тільки адаптується до нових умов, тому в цей період слід обирати прості іграшки. Найперше це м’які пищалки, яких можна торкатися пальчиками, а трохи пізніше пробувати на смак.

Починаючи з першого місяця життя дитині цікаво спостерігати, порівнювати. В цей період можна використовувати контрастні малюнки, різнокольорові кубики, купити дитячі іграшки Sozzy, виконані з приємних на дотик матеріалів. Не використовуйте надто багато яскравих підвісок, це заважатиме немовляті сконцентруватися.

Приблизно у віці 2 місяців дитинка починає краще бачити, активно рухає очима і міняє фокус погляду. Допомогти в розвитку зору легко, якщо брати в руки будь-яку яскраву іграшку, переміщати її з боку в бік, наближувати та віддаляти від дитини. Такі прості рухи допоможуть немовляті розвивати зорову систему та увагу. Працюйте з координацією – кладіть в руку брязкальце, стимулюйте підносити його до обличчя, відводьте подалі, навчайте малятко керувати руками.

Період 4-6 місяців характеризується бурхливим розвитком – дитина починає перевертатися зі спинки на животик, вчиться сідати. Тому кількість іграшок поступово збільшується, та й ігровий простір можна легко збільшити – до розмірів ліжечка, дорослого дивану, манежу або розвиваючого килимка. Пластикові та резинові іграшки доповнюються м’якими, адже їх дуже зручно смоктати та гризти. Саме в цьому віці у більшості немовлят починають прорізатися зубки, тому вони активно масажують ясна. Основний критерій вибору будь-яких іграшок для цього віку: можливість швидко промити і продезинфікувати.

Магазин дитячих іграшок Sozzy пропонує цікаві та розвиваючі брязкальця, підвіски в широкому асортименті.

Давайте дружити
Змінити мову
© 2024 Інтернет магазин одягу - Всі права захищені