(050) 162 08 88
(067) 800 10 77
(067) 800 10 77

Час роботи колл центру:
с 09:00 до 17:00
Пн-Птн

(050) 162 08 88

(067) 800 10 77

(044) 333 71 09

Розвиваючі дуги для колясок та автокрісел (4 товара)

-35%
Дуга для коляски та автокрісла Морські Тварини (код товару: 47319): купити в Berni
827 грн. 538 грн.
Код товару 47319
609 грн.
 • Продан
Код товару 47316
887 грн.
 • Продан
Код товару 47315
365 грн.
 • Продан
Код товару 47308

Перебування малюка у візочку, ліжечку чи авто кріслі справа для нього не дуже весела. Особливо коли мама змушена від нього відволікатись на приготування їжі чи керування автомобілем, якщо вони знаходяться в дорозі. А розважити його в такій ситуації допоможе розвивальна дуга для коляски. Купити в Харкові чи будь-якому іншому місті України цю іграшку дуже зручно через наш інтернет-магазин. Адже ми пропонуємо широкий вибір товарів даного типу за доступними розцінками. При цьому їх якість гарантують виробники – торгові марки Mami and Beby, SKK Baby, Tololo та інші знані серед вітчизняних покупців бренди.

Де продається розвиваюча дуга для коляски в Україні і як її застосовувати

Розвивальну дугу вигадали для того, щоб малеча розважалась і при цьому отримувала поштовх для розвитку. Це своєрідна іграшка, виготовлена у формі гірлянди. Вся вона складається з різнокольорових привабливих дрібничок. Сьогодні не проблема купити дугу для коляски чи авто крісла з різних видів веселих іграшок. Дитині обов’язково сподобаються цікаві фігурки тваринок і фруктів, сонечок і зірочок, машинок і літачків. Дзеркальце у вигляді квіточки притягуватиме погляд малечі дивовижним блиском, а метелики з рухливими крильцями чи м’ячики-брязкальця просто проситимуться, щоб малюк до них доторкнувся ручками.

З якого віку дитини можна застосовувати такі іграшки?

Для кожного віку малят підходять різні види розвивальних засобів. Один з найперших з них – іграшка дуга для коляски, купити яку можна від народження малечі. 1-3-місячна дитинка охоче концентрує свій погляд, насолоджуючись «пурханням» яскравих пташенят, шарудінням сонечка з теплими промінцями й стукотом різнобарвних кульок. Поки дитинка просто лежить, вона зможе спостерігати за рухливими елементами, слухати звуки, які вони видають, емоційно реагувати на них. А коли вона трішечки підросте, то зможе діставати іграшку, торкатись пальчиками й тримати ручками детальки, які їй сподобаються понад усе.

Яка користь іграшкової дуги для візочка чи авто крісла?

Батьки сучасних малюків охоче купують такі чудові й корисні іграшки. Адже будь-яка дуга для автокрісла та коляски, ціна якої сьогодні досить прийнятна, містить дуже потужний потенціал. За допомогою спеціального кутового регулювання й зручного кріплення у вигляді кліпси іграшка надійно фіксується на візочку. Цією незвичайною гірляндою малечі цікаво й зручно гратись. Крім того дуга має ряд суттєвих переваг в порівнянні з іншими видами іграшок, адже вона:

 • Сприяє візуальному розвиткові;
 • Пробуджує емоційний інтелект;
 • Розвиває слух та зір малечі;
 • Стимулює пізнавальні інтереси;
 • Формує дрібну моторику малюка;
 • Досить гнучка, легко нахиляється;
 • Відрізняється цікавою формою;
 • Різні кольори приваблюють увагу;
 • Має універсальне кріплення;
 • Підходить для більшості візочків;
 • Легко переноситься на інше місце;
 • Просто складається й пакується.

Як малеча розвивається й розважається, граючись дугою?

В перші півроку життя малюк інтенсивно й всебічно розвивається. Але для цього йому потрібні спеціальні засоби, наприклад, дуга для коляски. Ціна в Харкові на таку іграшку досить низька, тому придбати її може дозволити собі кожен. А от її потенціал просто невичерпний. В кожен період дитинка матиме користь від такої іграшки:

 • В перші 3 місяці стимулюватиметься її зір. Тому добре, що на дузі всі деталі рухаються. Відстань іграшки від очей малюка 20-25 сантиметрів;
 • Від 2 до 4 місяців маля більш усвідомлено розглядає деталі іграшки, дивиться в дзеркальце, намагається дотягтись до вподобаних елементів;
 • Від 4 до 6 місяців, завдяки краще розвиненій координації рухів, малюк вже впевнено дотягується до дуги, бере іграшку в долоньку й тягне до ротика.

Де і як можна вибрати й замовити якісну дугу для візочка?

Сьогодні в дуже багатьох торгових точках продається розвиваюча іграшка дуга для коляски. Каталог нашого інтернет-магазину теж пропонує гідний вибір таких товарів. Вони відрізняються за своєю конструкцією, функціями, тематикою та іншими критеріями. На нашому сайті можна замовити з доставкою сертифіковані якісні дуги для колиски безпосередньо від заводу-виробника за доступними цінами. Завдяки надійному кріпленню та якісним матеріалам, іграшки є абсолютно безпечними для новонароджених та діток більш старшого віку.

Давайте дружити
Змінити мову
© 2021 Інтернет магазин одягу - Всі права захищені